Mzdová a všeobecná účetní

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Mzdová a všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MZDOVÁ A VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru, min. 5 let praxe v oboru, znalost účetních a daňových předpisů, komplexní znalost podvojného účetnictví, znalost mzdové agendy, práce s PC na pokročilé úrovni (MS Word, MS Excel), znalost programu DUNA výhodou, pečlivost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: daňová problematika (DPH, DzPO, silniční daň), pohledávky, závazky, pokladna, banka (kontrola, příp. zástup). mzdová agenda, komunikace s příslušnými úřady
NABÍZÍME: Atraktivní práci na hlavní pracovní poměr. Firemní akce, školení. Mzda od 17000 Kč + prémie.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: bubenickova@valasi-trans.cz
Do předmětu prosím uveďte: Mzdová a všeobecná účetní
Volné místo mzdová a všeobecná účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.