Ředitel(ka) Technických služeb města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Ředitel(ka) Technických služeb města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘEDITEL(KA) TECHNICKÝCH SLUŽEB MĚSTA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
POŽADUJEME: ukončené VŠ vzdělání, zaměření ekonomického, právního směru nebo technického zaměření výhodou, praxe min. 3 roky v řídící činnosti pracovního kolektivu výhodou, praxe v řízení organizace podobného zaměření výhodou, praxe v příspěvkové organizaci nebo v jiné organizaci veřejné správy výhodou, znalost legislativy týkající se obcí a jejich příspěvkových organizací, zejména zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, připravenost pro vysoké pracovní nasazení, řídící, organizační a komunikační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace, dobrá znalost práce na PC zejména v MS Office, ASPI, řidičské oprávnění skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení příspěvkové organizace Technické služby města Valašské Meziříčí, zejména na úseku veřejně prospěšných činností, služeb a správy majetku zřizovatele.
NABÍZÍME: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, do 12. platové třídy, pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup 1. 3. 2018, dřívější nástup výhodou.
PRVNÍ KONTAKT: Přihlášky zasílejte do 20. 11. 2017 na adresu Městského úřadu Valašské Meziříčí, Odbor organizační a zaměstnanecký, Soudní 1221, 757 38 Valašské Meziříčí s označením NEOTVÍRAT přihláška do výběrového řízení na funkci ředitel Technických služeb města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace.
Bližší informace sdělí Ing. Marek Netolička, ředitel Technických služeb města Valašské Meziříčí, příspěvkové organ