OLMA, a.s.

Zámečník pro ASŘTP

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou, prodlužujeme dle ZP, pak na neurčito.
Vzdělání strojírenského, potravinářského nebo elektro zaměření, praxe ve výrobním podniku výhodou, jedná se o opravu ventilů, klapek, čidel u výr. zařízení.
Jednosměnný provoz, prac. doba: 6:00 - 14:00 hod.
Požadujeme schopného, spolehlivého a samostatného člověka. Pouze ranní směny.
Nabízíme uplatnění ve významné společnosti, 5 týdnů dovolené, důch. připojištění, výhodná strava, po zapracování slušné finanční ohodnocení, 13. plat + další benefity, náborový příspěvek 6.000 Kč.
Nástupní hrubá mzda: 18.500 Kč, po zapracování do 21.500 Kč.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedené emaily.
Volné místo zámečník pro asřtp pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zámečník pro ASŘTP

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: OLMA, a.s.
Ulice: Pavelkova 597
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kučera Rašková,
E-mail: Kučera Rašková,

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OLMA, a.s.