FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou v ekonomickém směru.
Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky od 7:00 - 15:30 hod.
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Jiřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Státní, veřejná správa

Další volná místa

Tryskač - obsluha tryskacího boxu MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Průmyslová 307, Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha tryskacího boxu, manipulační práce. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stálá perspektivní práce. Možnost profesního i finančního růstu. Zvýhodněné stravování. Po zapracování - doba neurčitá. První ...
SANCOLOR s.r.o. Chrudim, Inzerováno včera

Lakýrník v průmyslové zóně MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Průmyslová 307, Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha stříkacího boxu, lakýrnické práce. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stálá perspetivní práce. Možnost profesního a finančního růstu. Zvýhodněné stravování. První kontakt prosím učiňte na výše ...

Dělník ve výrobě s VZV Náplň práce a požadavky: obsluha VZV, práce s břemeny, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost a flexibilita. Nabízíme: perspektivní práci na HPP, pracovní dobu 7,5hod/den, možnost dalšího vzdělávání, možnost profesního růstu, dobré finanční ...
Zenit,spol.s r.o. Čáslav, Inzerováno včera