FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou v ekonomickém směru.
Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky od 7:00 - 15:30 hod.
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Jiřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Státní, veřejná správa

Další volná místa

DISPEČER DOPRAVY Náplň práce: zajištění a řízení dopravy, plánování tras a vytížení vozidel, Místo výkonu: Dobrá Voda u ČB Nabízíme: zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, dlouhodobou stabilní práci, mobil. telefon, ...
CORAX spol. s r.o. Dobrá Voda u Českých Budějovic, Inzerováno včera

FINANČNÍ CONTROLLER, Táborsko, až 50 000 Kč Zabýváte se oborem Financí a Controllingu? Pokud ano, využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti na pozici CONTROLLER! Tato společnost na Táborsku dává příležitost šikovnému kandidátovi, který doplní stávající tým ...
Grafton Recruitment s.r.o. Planá nad Lužnicí, Plný úvazek, Inzerováno včera

Technik zákaznické podpory Hledáme kolegyni/kolegu do týmu technické podpory na HPP do naší kanceláře v Českých Budějovicích na Zátkově nábřeží. Náplní práce je analýza a řešení technických záležitostí které se týkají provozu internetových obchodů, obnova a zálohování ...
Golemos s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny