pomocná síla do kuchyně

Pracovní místo ( pomocná síla do kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Restaurant Švejk Rozvadov
vlastní doprava,střídání po týdnu,praxe,
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Rozvadov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Kuchař/ka Požadujeme znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe v hostinském provozu vítána. Čínský jazyk vítán. Nástup možný ihned Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání, nejlépe formou sms. Volné ...
ZHON ZE spol. s r.o. Teplice, Inzerováno včera

Pomocný/á kuchař/ka Místo výkonu práce: Tržní č.p. 1873/2, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2 Nástup možný ihned. Možnost rychlého finančního a kariérního růstu. Nabízíme dotované obědy, pracovní doba začíná v 5:00 hod. Kontakt: Marian Omaník, tel. +420 731 443 941 ...
Jídelna OTTO DĚČÍN s.r.o. Děčín, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři Pomocný kuchař/ka - znalost originální čínské kuchyně, znalost čínského jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování zdarma. Místo výkonu práce: Želivského č.p. 5050/2, Jablonec n.N. Kontakt telefonicky, nebo emailem v době od Po-Út, 10.00 - ...
JIU YUAN s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno včera