PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO MANAGEMENTU

  • Kroměříž

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO MANAGEMENTU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Nabízíme pracovní místo v oblasti obchodního managementu s technickým zaměřením
- Jedná se o administrativní práce související s plánováním, prodejem a komunikací se zahraničními zákazníky v oboru elektropříslušenství motocyklů, vodních skútrů a sněžných skútrů.
- Kvalifikační požadavky: minimálně středoškolské úplné vzdělání s maturitou v oboru elektro nebo strojní zaměření, vítané je VŠ vzdělání, délka praxe je vítána, ale není rozhodující, podmínkou je dobrá znalost konverzace minimálně v anglickém a německém jazyce.
- Pracovní poměr na dobu určitou s pravděpodobností přechodu na dobu neurčitou po zapracování, nástup v 1. Q. roku 2018
- Mzdové rozpětí: nástupní plat 30 000,- Kč s možností růstu
- Výhody: možnost firemního stravování v prostorách firmy
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: romana.mlcochova@vape.cz, popř. kontakt telefonicky - 573 308 131, Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.)
Volné místo pracovník/ce obchodního managementu pro lokalitu Kroměříž.