Bohemia - lázně a. s.

LÉKAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
LÉKAŘ/KA

Kontakt: p. Jiří Sluka, tel.: 352 511 100 (od 7:00 do 15:00h), e-mail: krejcova@bohemia-lazne.cz

Požadujeme:
- samostatně pracující lékař se specializovanou způsobilostí v oboru Rehabilitační a fyzikální medicíny, licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře nebo primáře v oboru - znalost práce na PC
- komunikativní znalost NJ, RJ a AJ výhoda
- mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání (na základě kvalifikace)
Mzda je 75 000,- Kč ( bez započ. dalších složek - příplatky, prémie, práce přesčas, pohotovostní a ostatní služby dle ZP).

Pracovní doba: 7.00-15.30 hodin (po dohodě)
Pohotovost. služby 1x týdne a 1x 4 - 5 neděl. víkend.

Nabízíme:
stabilní zázemí, zaměstnanecké stravování, možnost dalšího vzdělávání v odborných kurzech, možnost přechodného ubytování a služebního bytu, 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Sadová 5/800,360 01 Karlovy Vary
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Karlovy Vary.

Požadavky
Němčina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bohemia - lázně a. s.
Ulice: Sadová 800
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Sluka
E-mail: krejcova@bohemia-lazne.cz
Telefon: +420 352 511 100

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bohemia - lázně a. s.