LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Jiří Sluka, tel.: 352 511 100 (od 7:00 do 15:00h), e-mail: nkrejcova@bohemia-lazne.cz

Požadujeme:
VŠ - Lékař s odbornou způsobilostí k výkonu povolání (neatestovaný lékař, lékař absolvent bez základ. Kmene a atestace).
- znalost práce na PC
- komunikativní znalost NJ, RJ a AJ výhoda
- mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání (na základě kvalifikace)
Mzda je 35000,- Kč ( bez zapl. dalších složek - příplatky, prémie, práce přesčas, pohotovostní a ostatní služby).
Nástup možný ihned

Pracovní doba: 7.00-15.30 hodin (po dohodě)

Nabízíme:
stabilní zázemí, podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání v odborných kurzech, možnost přechodného ubytování a služebního bytu

Místo výkonu práce: Sadová 5/800,360 01 Karlovy Vary
Volné místo lékař/ka v lázeňství pro lokalitu Karlovy Vary.