MOTOMAX, s.r.o.

grafik/čka pro MAX REKLAMA Hodonín

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Anenská 405/7, 695 01 Hodonín. Kreativita, komunikační dovednosti, pečlivost, zájem o svůj rozvoj a rozvoj společnosti, rychlost, efektivnost, samostatnost, flexibilitu, vysokou míru odpědnosti, zkušenost v oboru podmínkou, ovládání grafických programů. Kontakt na mail: svatosova@maxreklama.cz
Volné místo grafik/čka pro max reklama hodonín pro lokalitu Hodonín.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: grafik/čka pro MAX REKLAMA Hodonín

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: MOTOMAX, s.r.o.
Ulice: Anenská 405
Město: Hodonín
PSČ: 695 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Svatošová
E-mail: Lucie Svatošová
Telefon: +420 734 416 108

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MOTOMAX, s.r.o.