Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

grafik/čka pro MAX REKLAMA Hodonín

Pracovní místo ( grafik/čka pro MAX REKLAMA Hodonín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Anenská 405/7, 695 01 Hodonín. Kreativita, komunikační dovednosti, pečlivost, zájem o svůj rozvoj a rozvoj společnosti, rychlost, efektivnost, samostatnost, flexibilitu, vysokou míru odpědnosti, zkušenost v oboru podmínkou, ovládání grafických programů. Kontakt na mail: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

TECHNICKÝ MANAŽER | Vysočina - D1 Manažerská příležitost na Vysočině! Máte dostatečné zkušenosti v oblasti investic a zajímá Vás více informací? Pošlete mi CV v češtině + angličtině.
Grafton Recruitment s.r.o. Humpolec, Plný úvazek, Inzerováno včera

JUNIOR ÚČETNÍ, Českokrumlovsko, až 30 000 Kč Hledáte uplatnění v účetnictví, ale nemáte dlouholetou praxi? Nevadí, právě dáváme šanci juniornějším kandidátům na pozici JUNIOR ÚČETNÍ, kteří mají zkušenosti s vedením účetnictví a umí komunikovat v AJ/NJ. Pokud splňuješ tyto požadavky, hledáme ...
Grafton Recruitment s.r.o. Velešín, Plný úvazek, Inzerováno včera

FINANČNÍ ÚČETNÍ, Českokrumlovsko, až 35 000 Kč Hledáte novou výzvu v účetní oblasti? Je pro vás účetnictví více zábava než nudná práce s čísly? Pojďte pracovat k nám!
Grafton Recruitment s.r.o. Velešín, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit