Administrativní práce

Pracovní místo ( Administrativní práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov, Opavská 49
Dochvilnost, pracovitost, přesnost; výpomoc u inventur, pomocné kancelářské práce. Vhodné pro absolventy.
Hlásit se na e - mail : balcarkovaatssa-krnov.cz nebo na tel. č. 552 302 232 / po - pá vždy od 9.00 do 13.00 hodin /, popř.osobně na výše uvedené adrese / ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Zástupce vedoucího NÁPLŇ PRÁCE: zástupce vedoucího POŽADAVKY: dobrá pracovní morálka, samostatnost, zodpovědnost NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, stravenky KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo zástupce vedoucího pro lokalitu Litomyšl.
Kubík a.s. Litomyšl, Inzerováno včera

Dělník výroby stavebních hmot NÁPLŇ PRÁCE: fyzicky namáhavá práce POŽADAVKY: průkaz obsluh motorových vozíků výhodou NABÍZÍME: týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek KONTAKT: ...
P-D Refractories CZ a.s. Svitavy, Inzerováno včera

Montážník ocelových konstrukcí NÁPLŇ PRÁCE: montáž ocelových konstrukcí POŽADAVKY: znalost montážních výkresů, ochota pracovat občas přes víkend, ochota práce ve výškách, bezproblémová práce v kolektivu, svářečský průkaz - metoda 111 obalená elektroda výhodou, praxe montování ...
HWT s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera