Skladník v prodejním skladu hutního materiálu

Pracovní místo ( Skladník v prodejním skladu hutního materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Wittgensteinova č.p. 886/10, Olomouc.
Férové jednání, dlouhodobá spolupráce. Příspěvek na stravenky, pevná pracovní doba.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo skladník v prodejním skladu hutního materiálu pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Skladník v Pardubicích Hledáte práci v Pardubicích a nevadí Vám směnný provoz? Máte už dost stereotypní práce? Chcete pracovat v přátelském kolektivu? Pojďte tedy pracovat do přepravní společnosti, která sídlí v Pardubicích - Polabinách. Co Vás bude čekat? - Řízení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Skladníci Nástup možný ihned. Požadujeme: manuální zručnost. Zodpovědnost. Týmová práce. Řidičský průkaz skupiny B. Pečlivost a spolehlivost. Náplň práce: obsluha skladové techniky. Příjem materiálu a zboží od dodavatelů. Odvoz výrobků z výroby a zaskladnění. ...
REMAK a.s. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 2 dny

Skladník NÁPLŇ PRÁCE: vychystávání materiálu vyskladněného pro výrobu, kompletace dle jednotlivých zakázek a požadavků z výroby, fyzická manipulace s břemeny POŽADAVKY: platné zkoušky na manipulační techniku, čistý trestní rejstřík, zkušenost na pozici ve ...
MILACRON Czech Republic spol. s r.o. Polička, Inzerováno před 2 dny