Skladník v prodejním skladu hutního materiálu

Pracovní místo ( Skladník v prodejním skladu hutního materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Wittgensteinova č.p. 886/10, Olomouc.
Férové jednání, dlouhodobá spolupráce. Příspěvek na stravenky, pevná pracovní doba.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo skladník v prodejním skladu hutního materiálu pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK-CE, ŘIDIČ VZV /VHODNÉ PRO OZP/ A11 /VHODNÉ PRO OZP/ a:14/11/2018 Praxe na VZV podmínkou. Pracovní doba od 7:00 do 13:30 hodin. Kontakt viz výše. Volné místo skladník-ce, řidič vzv /vhodné pro ozp/ pro lokalitu Paskov.
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. Paskov, Inzerováno včera

Skladníci - manipulanti Z:5.11.2018.A:14.11.2018. Místo výkonu práce Odry. Požadujeme:Ukončené SOU, průkaz řidiče VZV, NZV, samostatnost, pečlivost a spolehlivost.Uvítáme: Praxe ve skladu a řízení VZV,j eřábnický a vazačský průkaz. Nástupní plat 19 000,-, po zapracování až ...
MATEICIUC a.s. Odry, Inzerováno včera

Skladník/ce NÁPLŇ PRÁCE: práce ve velkoobchodním skladu, vychystávání objednávek, nakládka a vykládka zboží VZV, směna 7-15.30h POŽADAVKY: ŘP sk. B, znalost práce na PC, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost NABÍZÍME: PP na dobu určitou na 6 měsíců s možností ...
Kozák Svitavy s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera