HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU

  • Turnov

Pracovní místo ( HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou staveb hledá kolegu/ni pro pracoviště Turnov - HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU/ARCHITEKT.

Náplň práce: dohled nad zpracováním a zpracovávání jednotlivých stupňů projektové dokumentace a provádění inženýrské činnosti, převzetí zadání zakázky od jednatele společnosti, projednávání s investorem, vedení týmu projektantů interních i externích, zpracovávání jednotlivých stupňů projektových dokumentací, zpracovávání investičních záměrů, srovnávacích studií a studií, odpovědnost za za odevzdání zakázky.

Požadavky: VŠ stavebního směru (Autorizovaný inženýr pro pozemní stavby výhodou) nebo VŠ architektura (Autorizovaný architekt výhodou), znalost AutoCAD nebo obdobného programu, řidičský průkaz skupiny B, aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové práce.

Nabízíme: zajímavou práci při řešení významných staveb, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, možnost profesního růstu s dlouhodobou prosperitou, motivující finanční ohodnocení podle zkušeností a znalostí uchazeče, bonusy po individuální domluvě, možnost bydlení ve služebním bytě.

Termín nástupu dle dohody.
Poskytnuté informace považujeme za důvěrné. V případě, že naši nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV na mail lechovsky@design4.cz.
Volné místo hlavní inženýr projektu pro lokalitu Turnov.