MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: Pracovní náplň: příprava výplat zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů; zodpovědnost za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného; Vydávání potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu apod.; roční zúčtování daně z příjmu; předstihová řízení a žádosti o penze. ELDP; evidence a zpracování exekucí či insolvencí zaměstnanců.; komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní; výplata mezd bankovním převodem - zajišťování podkladů; výplata mezd pokladnou - zajišťování podkladů; sledování legislativních změn, týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek apod.; pravidelné měsíční zprávy o mzdách, přesčasech, dovolené apod; vedení personální administrativy - vznik a ukončení pracovního poměru (pracovní smlouvy, osobní dotazníky, výpovědi atd.), sledování vývoje mzdové, daňové, pracovně právní a personální legislativy; příprava podkladů a zpráv pro Český statistický úřad; příprava zpráv, hlášení a informací pro Úřad práce; sledování pracovní doby na docházkovém systému dle podkladů jednotlivých středisek podniku

- Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání a 2 roky praxe na obdobné pozici, znalost mzdové problematiky, znalost práce na PC, znalost MS Office, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a analytické myšlení, schopnost operativně řešit vzniklé problémy

- Nabízíme: zajímavou a kreativní práci, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje a r