Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PROGRAMÁTOR ROBOTŮ ABB

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR ROBOTŮ ABB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
Programování a testování prototypových celků a automatizací
Požadujeme:
Programování strojů a strojních celků určených pro automatizaci procesů
Praxe Siemens Simatic
Vyhlášku č.50/1978 min. §6 nebo vyšší
Znalost bezpečnosti elektrických zařízení (znalost PL a jejich ověření - např. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

TURNOVSKO - Programátor CNC Na této pozici budete mít neomezené příležitosti v úspěšné výrobní společnosti jako CNC Frézař/Frézař. Kvalitně odvedenou práci umíme ocenit!
Grafton Recruitment s.r.o. Turnov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Programátor JAVA Máte zkušenost s vývojem softwaru a chcete se v tomto oboru i nadále realizovat? JAVA a SQL pro Vás není jen nesmyslné spojení náhodných písmen? Máte zkušenosti s programováním? Pak jste pro nás tím pravým. Hledáme posilu do mladého kolektivu na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jablonec nad Nisou, Plný úvazek, Inzerováno včera

PROGRAMÁTOR 50 000 KČ Nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v oblasti programování a konstrukce strojů. Pokud máte předchozí zkušenost v programování robotů nebo konstrukci strojů, je tato nabídka právě pro Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit