Horizontkář - obsluha konvenčního stroje

  • Rotava

Pracovní místo ( Horizontkář - obsluha konvenčního stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
-telefonicky - pí Dana Dvořáková - 777794143, 352668296, p. Milan Chladný - 777 359 440
-e-mailem - dvorakova@rotas-strojirny.cz, chladny@rotas-strojirny.cz

Upřesňující informace:
Požadavky: výuční list v oboru, případně SPŠ strojírenská, praxe výhodou. Znalost obrábění + znalost CNC ovládacích systémů. Vysoké požadavky na přesnost a preciznost. Orientace ve výkresové dokumentaci. Znalost českého jazyka.
Nabízíme: zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení, jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování. Nástup ihned nebo dohodou.

Pracovní doba: 12hodinové směny - denní/noční od 6:00 do 18:00/18:00 - 6:00.
Místo výkonu práce: Nejdecká 183, 357 01 Rotava
Volné místo horizontkář - obsluha konvenčního stroje pro lokalitu Rotava.