Pracovník v přímé obslužné péči v oblasti pobytové péče

  • Královské Poříčí

Pracovní místo ( Pracovník v přímé obslužné péči v oblasti pobytové péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- osobně Toreal, s. r. o. Královské Poříčí (dle předchozí domluvy)
- e-mailem: ilona.valentikova@gmail.com
- telefonicky Ilona Valentíková 722 937 100

Pracovník v přímé péči na směnný provoz (dlouhý, krátký týden)

Požadujeme:
minimálně ukončenou základní povinnou školní docházku a rekvalifikační kurz pro
pracovníky v přímé péči dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách ve znění
pozdějších předpisů (rekvalifikační kurz není podmínkou, je možné ho realizovat
do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání) nebo střední zdravotnickou školu
v oboru ošetřovatel/ka
trestní bezúhonnost
komunikativnost
schopnost pracovat v týmu
kladný vztah k cílové skupině uživatelů námi poskytované sociální služby
empatii
ochotu dále se vzdělávat dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách ve znění
pozdějších předpisů.

Zaměstnanecké výhody:
- podnikové stravování, dovolená navíc, možnost osobního příplatku až do výše
základní hrubé mzdy

Místo výkonu práce: Lázeňská 174, 356 01 Královské Poříčí
Volné místo pracovník v přímé obslužné péči v oblasti pobytové péče pro lokalitu Královské Poříčí.