Mzdová/ý účetní - personalista

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Mzdová/ý účetní - personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Samostatné zpracování podkladů a výpočet mzdy, náhrad mzdy a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a provádění srážek ze mzdy, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců, pojistného na sociální a zdravotní pojištění dle platné legislativy. Výkon zejména agendy spojené se vznikem, ukončením a změnami pracovního poměru a prací konaných mimo pracovní poměr. Administrativní činnosti spojené s evidencí dovolené. Zpracování statistických výkazů.
- SŠ vzdělání ukončené maturitou, minimálně 2 roky praxe v oboru podmínkou, znalost práce s PC, orientace v legislativě pracovněprávní a mzdové, zkušenost práce s personálním programem PERM výhodou, komunikativnost, diskrétnost, spolehlivost a
flexibilita.
- Mzda od 20 000,- Kč dle dosažené kvalifikace, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, další benefity dle KS, možnost závodního stravování.
- Nástup v 1. čtvrtletí 2018, úvazek 1,0
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz
Volné místo mzdová/ý účetní - personalista pro lokalitu Kroměříž.