sociální pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž - Domov pro osoby se zdravotním postižením Barborka
- Sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízeních sociálních služeb, základní, sociální agenda včetně zajišťování standardní dokumentace
- Pracovní poměr od 1.2.2018, doba určitá na 1 rok s možností prodloužení, Pracovní úvazek 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, platová třída, 9. platová třída, platový tarif dle započitatelné praxe v oboru, Příloha č. 3 k Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (od 19.660,-Kč), 5 týdnů dovolené
- Požadavky pro vznik pracovního poměru - VOŠ, vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb. Zákon o sociálních službách, Znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících, znalost vést základní sociální agendu, dokumentaci a znalost právní agendy, profesní vystupování, práce na PC, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

- Uchazeči zašlou : Žádost a profesní životopis včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejpozději do 20.11 2017 elektronicky na adresu : mikulova@sskm.cz
Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici, budou pozváni
k výběrovému řízení.
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.