TECHNIK KIS - komunik. a informač. služba

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK KIS - komunik. a informač. služba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Služebního místo technik KIS - komunik. a informač. služba, ve služební hodnosti komisař
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Úsek IZS a operačního řízení Oddělení KIS
Místo služebního působiště: Liberec
Náplň služebního místa:
Zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky. Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, například se správou operačních systémů databází, sítí, případně s dodavateli.
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.01.2018
Charakteristika služebního místa:
* tarifní třída 07
* minimální stupeň dosaženého vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské v bakalářském studijním programu
Zákonné požadavky na volné služební místo:
* Musí splňovat předpoklady pro získání oprávnění přístupu k utajovaným informacím podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, na stupeň utajení Důvěrné
Nárokové složky služebního příjmu:
* základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe 28.310 Kč až 42.480 Kč
* zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona v 2. skupině, rozpětí 1.000 Kč až 3.000 Kč
* osobní příplatek se stanoví s ohledem na kvalitu výkonu služby
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
* profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
* ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání
V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje