ENERGETICKÝ PORADCE

  • Liberec

Pracovní místo ( ENERGETICKÝ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Patříme mezi profíky na českém trhu. Mezi naše zaměstnance patří tým špičkových supervizorů a trenérů, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.
Nebojte se neúspěchu a pojďte s námi do toho!
Stačí pouze chuť a ambice být nejlepší, o zbytek se postaráme společně.
Je tu pro Vás prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti a týmové spolupráci.
Náplň práce:
- vedení obchodních schůzek
- poskytování profesionální péče zákazníkům
- běžná administrativní práce
Požadujeme:
- kultivovaný projev
- komunikativnost
- zájem učit se nové věci
- zkušenosti s prodejem (není podmínkou, ale výhodou)
- pozitivní přístup
- loajalitu
- spolehlivost
Nabízíme:
- jistotu stabilního zaměstnání
- pravidelný výplatní termín
- průměrná mzda 35 000 Kč/měsíc
- zdarma Vás zaškolíme i bez praxe
- 8 navolaných schůzek denně
- individuální přístup ke každému zaměstnanci
- firemní teambuildingové akce
Další výhody:
- pasivní příjem ze smluv
- automobil s CCS kartou
- profesní růst a rozvoj
- pravidelné soutěže o ceny nebo finanční prémie
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 9.00 do 15.00 hod.
Osobní pohovory se zájemci o práci probíhají pouze v sídle firmy v Pardubicích
Volné místo energetický poradce pro lokalitu Liberec.