Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA MASO A UZENINY

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA MASO A UZENINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe v prodeji, potravinářský průkaz, dobry zdravotní stav, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, trestní bezúhonnost. Platové rozmezí 18 tis. hrubého. Ostatní podrobnosti budou upřesněny při osobním pohovu. V případě vašeho zájmu zasílejte své profesní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač,- ka Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned. Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha ...
ZEMAN maso - uzeniny, a.s. Pelhřimov, Inzerováno včera

prodavač PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKY (15:00 - 17:00) pracovní doba 7:00 - 15:00 hod, práce o víkendu a o svátcích; angličtina výhodou; Volné místo prodavač pro lokalitu Kardašova Řečice.
Little Vietnam, s.r.o. Kardašova Řečice, Inzerováno včera

Prodavačka/pokladní Pro naši firemní restauraci ve Vimperku přijmeme zaměstnance na pozici prodavačka/pokladní. Náplň práce: markování jídel, doplňová zboží, péče o restauraci. Požadujeme: Příjemné vystupování, základní znalost práce na PC Nabízíme: HPP, firemní ...
ARAMARK, s.r.o. Vimperk, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit