GM Plast, s.r.o.

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI, ÚDRŽBÁŘI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned nebo dle dohody. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Řehulková tel.: 724 931 035 nebo zašlete životopis na e-mail rehulkova@gmplast.cz.
Výrobní firma v Žešově příjme pracovníka na pozici elektrikář. Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a vhodný zdravotní stav pro výkon profese, vyučení v oboru elektro, vyhláška 50 podmínkou. Náplň práce: opravy na elektrotechnických zařízeních, elektromontážní práce, apod. Nabízíme: příspěvek na stravné, možnost mimořádných prémií, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie. Pracoviště: Žešov 135
Volné místo provozní elektrikáři, údržbáři pro lokalitu Prostějov.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI, ÚDRŽBÁŘI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: GM Plast, s.r.o.
Ulice: 135
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nela Řehulková
E-mail: Nela Řehulková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GM Plast, s.r.o.