Operátor/ka zákaznické linky

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Operátor/ka zákaznické linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RealBot je nově vznikající projekt zaměřený na všechny prodávající a pronajímatele, kteří nechtějí svou nemovitost svěřit do rukou realitní kanceláře, ale zároveň chtějí využívat možnosti a nástroje, které jim pomohou snadno a rychle najít správného zájemce.
Aktuálně hledáme do týmu kolegy na pozice operátorů zákaznické linky. Náplní práce bude každodenní komunikace s potenciálními klienty, prezentace projektu a jednotlivých služeb, registrace zákazníků, zpracování objednávek a další drobná administrativa.
Těšit se můžete na příjemné pracovní prostředí, moderně zařízené kanceláře v centru České Lípy, studené i horké nápoje na pracovišti zdarma, pravidelná odborná i motivační školení a přátelský kolektiv.
Baví Vás komunikace s klienty a konzultační prodej?
Chcete být od začátku součástí rozvoje nového projektu?
Máte vůli a chuť vypracovat se na profesionálního obchodníka nebo manažera týmu?
Neváhejte a pošlete nám svůj životopis společně s krátkým motivačním dopisem. S vybranými uchazeči se následně rádi potkáme osobně.
Požadované dovednosti :
- výborné komunikační schopnosti (slovem i písmem)
- příjemný a kultivovaný hlasový projev
- schopnost aktivně naslouchat a reagovat na potřeby zákazníka
- práce s PC, Windows, MS Office, internet, úprava fotografií
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, pozitivní myšlení
- chuť pracovat a dosahovat vysokých výdělků
- tah na branku, cílevědomost
- předchozí zkušenosti výhodou
Nabízíme :
-Fixní plat + nadstandardní odměny z realizovaných zakázek
-Průběžná motivační a odborná školení, podporu v začátcích kariéry
-Možnost vypr