Ekonomicko-provozní náměstek

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Ekonomicko-provozní náměstek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zajištění kompletní ekonomické a personální agendy muzea, organizace návštěvnického provozu, příprava a správa smluvních vztahů, správa dotačních prostředků, administrace veřejných zakázek
Požadujeme:
. VŠ ekonomického směru, případně SŠ s odpovídající praxí
. orientaci v příslušné legislativě – účetní a majetkové předpisy státní příspěvkové organizace (zejména zákon č. 218/2000 Sb., č. 219/2000 Sb.), zákon o veřejných zakázkách, zákoník práce, občanský zákoník, …
. dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, zodpovědnost, samostatné řešení svěřených úkolů
. výbornou znalost práce na PC (prostředí Office, Excel, Word, znalost práce s elektronickými tržišti nebo nástroji výhodou)
. zkušenosti s řízením lidí (výhodou)
. trestní bezúhonnost
. řidičský průkaz min. sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
. platové podmínky podle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., (platová třída 12., nástupní plat v rozmezí 21.400,- Kč – 32.170,- Kč, v závislosti na vzdělání a délce praxe), příplatek za vedení dle zákoníku práce, osobní příplatek (po uplynutí zkušební doby)
. pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s tříměsíční zkušební lhůtou a možností změny na dobu neurčitou
. stabilitu státní příspěvkové organizace - významné kulturní instituce
K přihlášce je nutno přiložit:
. strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, znalosti a dovednosti), kontakt včetně e-mailového a telefonického spojení
. motivační dopis s uvedením představy finančního ohodnocení (předpokládaná výše platu)
. doklad o vzdělání, případně kopii řidičského průkazu
Požad