Božena Repáňová

Zedník, pomocník s ŘP.

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Okolí Rýmařova / do 50 km /
možno na plný nebo zkrácený pracovní úvazek, ŘP sk. B, pracovník bude jezdit a zavážet na pracoviště, provádět zednické nebo pomocné práce na stavbách.
Hlásit se na e - mail : stavba66@seznam.cz nebo na tel. č. 737 536 805 / po - pá vždy od 8.00 do 20.00 hodin /, popř. osobně na výše uvedené adrese / po - pá vždy od 8.00 do 20.00 hodin /.
Z : 2.11.2017
Volné místo zedník, pomocník s řp. pro lokalitu Rýmařov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník, pomocník s ŘP.

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Božena Repáňová
Ulice: třída Hrdinů 598
Město: Rýmařov
PSČ: 795 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Repáňová, Repáň
Telefon: +420 737 536 805

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Božena Repáňová