Kuchař - ka

Pracovní místo ( Kuchař - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Bruntál, Hotel Montenegro
Hlásit se na tel. č. 605 898 741 / po - pá vždy od 8.00 do 17.00 hodin /
Z : 2.11.2017
Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Bruntál.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Odborný administrativní pracovník/ce v IT Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Odborný administrativní pracovník v IT zabezpečuje odborné administrativní a organizační práce. Zajišťuje podklady pro činnost oddělení hlavního architekta. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Implementátor pro nájemní vztahy Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Implementátor pro nájemní vztahy funguje jako prostředník mezi zákazníkem a dodavatelem. Formuluje požadavky na funkčnost systému, zadává tyto požadavky ke zpracování a zpětně sleduje jejich ...

Ekonom/ka Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Ekonom je kvalifikovaný pracovník, který zajišťuje odborné činnosti z oblasti účetnictví, odměňování, rozpočtování a financování. Nabízíme: - flexibilní pracovní dobu, - certifikované vzdělávání a ...