MANAŽER MARKETINGU

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( MANAŽER MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
- řízení marketingových a propagačních aktivit společnosti
- tvorba a správa webových stránek, sociálních sítí a propagačních materiálů
- vytváření image společnosti
- podpora obchodních aktivit a služeb zákazníkům

POŽADUJEME
- SŠ vzdělání (vzdělání v oboru marketing výhodou)
- praxe na podobné pozici vítána
- aktivní přístup, vysoká kreativita a nápaditost
- schopnost samostatně řídit marketing a nést zodpovědnost za výsledek
- příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti
- ochotu na sobě neustále pracovat
- znalost AJ

NABÍZÍME
- prostor pro perspektivní a velmi kreativní práci
- růst společně s námi a to finančně i osobnostně
- stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
- příspěvky na stravování
- týden dovolené navíc
- pružné rozvržení pracovní doby
Volné místo manažer marketingu pro lokalitu Žďár nad Sázavou.