Pracovník v rostlinné výrobě

Pracovní místo ( Pracovník v rostlinné výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVNÍK V RV - ŘP skupiny T podmínkou
V případě zájmu manželského páru možnost přidělení bytu.
Volné místo pracovník v rostlinné výrobě pro lokalitu Dolní Lánov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

administrativní pracovnik obsluha recepce firmy, vyřizování pošty, evidence zakázek, vystavování faktur, objednávky zboží, příprava dokladů pro účetní a ostatní administrativní práce dle potřeby.
Tauchman SWS s.r.o. Jilemnice, Plný úvazek, Inzerováno dnes

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK Popis práce: * údržba blokových aparátů * obsluha strojního a měřícího zařízení * kontrola, čištění náhradních dílů * údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů * manipulace s břemeny nad 20 kg Požadujeme: * vzdělání základní/ÚSO/SO * ...
PRECIOSA, a.s. Liberec, Inzerováno včera

MISTR &ÚDRŽBÁŘ Jste technik s platnou vyhláškou 50, §6, který se nebojí převzít zodpovědnost za směnu? Zvládnete vést a motivovat tým kolegů a zároveň se postarat o údržbu strojů? Nebo už jste zkušený mistr, který přinese vlastní know-how?Pokud chcete změnu, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Kvasiny, Plný úvazek, Inzerováno včera