ŘIDIČ v mezinárodní kamionové dopravě (MKD) - Evropa

  • Liberec

Pracovní místo ( ŘIDIČ v mezinárodní kamionové dopravě (MKD) - Evropa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: České mládeže 138/90, 460 06 Liberec 6
Nabízíme Vám práci řidiče kamionu-přepravníku na různých trasách po Evropě (45 000 - 64 000 CZK s možností růstu). Parkujeme v Libereckém kraji, po zaučení možno parkovat i v hlídaných prostorách blíže vašemu bydlišti. Žádáme 1 víkend v měsíci venku, výběr víkendu je na Vás. Další víkendy v případě zájmu po dohodě s Vámi. Začínající kolegy rádi zaučíme.
Požadavky: řidičské oprávnění C+E, profesní průkaz, platné psychotesty a kartu do tachografu
Nabízíme: výhodný telefonní tarif, zdravotní pojištění při pobytu v zahraničí, celkový příjem včetně diet 45 000 - 64 000 CZK, nárůst mzdy v závislosti na délce praxe u nás, slevy na pojištění, stabilní zaměstnání a přátelský kolektiv lidí, kteří Vám rozumí.
Nástup možný ihned.
Domluvit si schůzku předem e-mailem nebo telefonicky kdykoliv.
Volné místo řidič v mezinárodní kamionové dopravě (mkd) - evropa pro lokalitu Liberec.