Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KUCHYŇSKÝ/Á POKLADNÍ

Pracovní místo ( KUCHYŇSKÝ/Á POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE:
- evidence a převod jednotlivých výrobků a pokrmů mezi středisky a sklady kuchyně
- vedení předepsané dokumentace o pohybu výrobků a pokrmů kuchyně
- spolupráce s kuchyní a výdejem jídel
POŽADUJEME:
- ÚSO/ SŠ, gastronomický obor výhodou
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pokladní / prodavač Kontakt: telefonicky, e-mailem Volné místo pokladní / prodavač pro lokalitu Rumburk.
Penny Market s.r.o. Rumburk, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka pečiva PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM] Nástup možný ihned. Nabídka a prodej pečiva na čtyřech provozovnách dle bydliště uchazeče: Žerotínova č.p. 141/2, Děčín III-Staré Město Verneřická 259, Děčín 32 Kamenická 900/64, Děčín 2 Uhelná 1982/5, Děčín ...
Kristina Štalcerová Děčín, Inzerováno před 3 dny

Prodavač/ka masa a uzenin - práce na prodejně řeznictví, prodej masa a uzenin, práce s pokladnou, příprava zboží do pultu, úklid prodejny Nabízíme: podnikové stravování, ubytování na vlastní ubytovně Kontakt: telefonicky po-pá 8:00-18:00, e-mailem, osobní schůzka ...
Ing. Václav Kohout Neratovice, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit