BILLA, spol. s r.o. PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ

PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: potravinářský průkaz, kominikativnost, jednání s lidmi
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:30 a 11:30 - 20:00 hod.
Vhodné i pro absolventy a OZP
Nabízíme: stravenky, 4 týdny dovolené, podnikové slevy
První kontakt pí. Jana Grülich tel. 725 206 312.
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu Milevsko.

Požadavky
Jiné - potravinářský průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r.o.
Ulice: Nádražní 1540
Město: Milevsko
PSČ: 399 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Grülich
Telefon: +420 725 206 312

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.