Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: potravinářský průkaz, kominikativnost, jednání s lidmi
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:30 a 11:30 - 20:00 hod.
Vhodné i pro absolventy a OZP
Nabízíme: stravenky, 4 týdny dovolené, podnikové slevy
První kontakt pí. Jana Grülich tel. 725 206 312.
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA PRODAVAČ/KA - Místo výkonu práce: Komárov. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu (výhodou). Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké ...
COOP Hořovice, družstvo Komárov, Inzerováno před 2 dny

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY - Místo výkonu práce: Komárov. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou. Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v ...
COOP Hořovice, družstvo Komárov, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA Požadujeme: zkušenosti na prodejně a na pokladně, prodej a nabídku zboží, samostatnost, flexibilitu, práci s PC Doba určitá: na 1 rok od data nástupu Volné místo prodavač/ka pro lokalitu České Budějovice.
Kitos s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit