Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: potravinářský průkaz, kominikativnost, jednání s lidmi
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:30 a 11:30 - 20:00 hod.
Vhodné i pro absolventy a OZP
Nabízíme: stravenky, 4 týdny dovolené, podnikové slevy
První kontakt pí. Jana Grülich tel. 725 206 312.
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokladní v Masně Rádi pracujete s lidmi? Chcete na brigádu? Jste komunikativní a máte zkušenosti s prodejem? Nejlepší řeznictví v Českých Budějovicích hledá posilu do svého týmu. Jihočeská masna přijme pokladní Út-Pá od 8:00-14:00 nebo St-Pá 14:00-16:00 do své ...
Jihočeská masna, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno dnes

Pokladní v maloobchodní prodejně Pozice: pokladní v maloobchodní prodejně Zkrácený pracovní úvazek. Pracovní náplň: nakládání se zbožím ,kontrola a prezentace zboží , obsluha pokladny. Požadujeme: vzdělání – nižší střední praxe v obchodním řetězci výhodou samostatný a výkonný ...
NORMA, k.s. Březnice, Inzerováno před 6 dny

DPP - POKLADNÍ Volné místo pro dpp - pokladní lokalitu České Budějovice.
Globus ČR, k.s. České Budějovice, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit