sociální pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Armáda spásy v České republice, z.s. Centrum sociálních služeb Staňkova
Prevence bezdomovectví Staňkova 4, Brno
vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník

Požadavky:
vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. - minimální dosažené vzdělání VOŠ
respekt k poslání, hodnotám a cílům Armády spásy
dobré komunikační schopnosti
aktivní a zodpovědný přístup k práci
schopnost práce v týmu
kreativita a samostatnost
znalost práce na PC
čistý trestní rejstřík

Výhodou:
zkušenost s cílovými skupinami (lidé bez domova, rodiny)
zkušenost s prací v neziskové organizaci
praxe na pozici sociálního pracovníka

Nabízíme:
pracovní pozici na 1,0 úvazek
nástupní mzda: 19.070 Kč
zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, stravenky)
práce v mezinárodní křesťanské organizaci
možnost dalšího vzdělávání a profesního i osobního růstu

Termín nástupu: 1. 1. 2018

Popis práce:
sociální práce s dospělými jednotlivci, rodinami
vedení agendy uživatelů
práce v terénu i kanceláři

Místo výkonu práce:
Brno

Průběh výběrového řízení:
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu anna_davidova@armadaspasy.cz do 3. 12. 2017.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne dne 15. 12. 2017 v Centru sociálních služeb, Prevence bezdomovectví na Staňkově 4 v Brně.

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Brno.