Montážní technik interiérových prvků ze skla

  • Brno

Pracovní místo ( Montážní technik interiérových prvků ze skla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky@alfastyl.cz

Pro naši stabilní, rozvíjející se společnost působící na trhu od roku 2004, hledáme z důvodu rozšíření týmu usměvavého, flexibilního a dynamického a člověka na pozici montážního technika. Máte-li chuť se seberealizovat na zajímavých a inovativních projektech v oblasti interiérového skla a nábytkových doplňků, čeká na Vás akční a příjemný kolektiv. Pokud k tomu jste manuálně zručný, samostatný, aktivní a máte profesionální vystupování, těšíme se právě na Vás.

Co bude náplní Vaši práce:
- zaměření a montáže skleněných prvků v interiéru
- komunikace se zákazníkem při zaměření a předání zakázky
- organizace pomocných pracovníků
- technické poradenství a konzultace s klientem
- řízení dodávky do 3,5t
- komunikace s ostatními odděleními firmy (marketing, výroba)

Co od nás můžete očekávat
- zajímavé platové ohodnocení
- přátelskou podporu pracovních aktivit ostatními členy týmu (vedení, příprava, montáže)
- zajímavá a různorodá práce s designem interiérů
- pozitivní firemní hodnoty, přátelské vztahy
- profesní růst (zkušenosti, tréninky, kurzy)
- stabilní zázemí menší rodinné firmy

Firemními benefity jsou:
- práce v centru Brna s možností nástupu ihned
- flexibilní pracovní doba
- společná koordinace cílů a jejich naplňování
- zaměstnanecké výhody (stravenky, firemní akce, slevy na produkty a další)

Na co se těšíme od Vás:
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání (minimálně s maturitou)
- chuť pracovat a aktivní přístup
- zručnost a preciznost
- příjemné komunikační schopnosti