Topenář, instalatér

  • Brno

Pracovní místo ( Topenář, instalatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici Topenář, instalatér

Požadavky:
SO vzdělání ukončeno výučným listem nebo ÚSO
Praxe v oboru vítána
Svářečský průkaz
Řidičský průkaz sk. B
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce),

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Montáž, demontáž, servis, revize a opravy technologie plynových kotelen a výměníkových stanic,
Montáž otopných těles a kompletních rozvodů ÚT a TUV,
Montáž vodoměrů a RTN,
Montáž, demontáž a opravy plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace,
Provádění havarijní a pohotovostní služby.
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději 21. 11. 2017 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14:00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.

Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. ozn