Vedoucí pracovník IT útvaru

  • Kladno

Pracovní místo ( Vedoucí pracovník IT útvaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru informační technologie, odborné znalosti vztahující se k vykonávané funkci v oblasti IT, praxi na obdobné pozici min. 5 let, zkušenosti s řízením skupiny zaměstnanců do 10 osob, ŘP sk. B. Dále pak organizační schopnosti, orientaci na výsledek, samostatnost, rozhodnost, iniciativu a komunikativnost. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením. Více na www.zuusti.cz

Náplň práce: Organizování práce svých podřízených a zodpovědnost za funkčnost IT systému, výstavbu sítí, shromažďování dat za účelem správy a jejich zálohování. Plánování rozpočtu nákladů a vytváření koncepce řešení IT

Výhody:
5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky
Volné místo vedoucí pracovník it útvaru pro lokalitu Kladno.