Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vedoucí obchodního oddělení

Pracovní místo ( Vedoucí obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Přestavlcká č.p. 1474
295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 706 600, e-mail: kissovaatprofsvar.cz

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
- Schopnost číst technické výkresy, technické povědomí
- Předchozí praxe v oblasti nákupu min. 3 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

LEKTOR/KA PROGRAMU PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ Přijmeme lektory programu primární prevence rizikového chování. Hlavní náplní práce je spolupráce na vedení programů všeobecné primární prevence rizikového chování ve školách a školských zařízeních. Požadujeme: - dokončené středoškolské vzdělání s ...
ADVAITA, z. ú. Liberec, Inzerováno včera

Rejstříkový/á vedoucí občanskoprávního oddělení Jedná se o vedení soudních rejstříků, zapisování v soudní síni, zpracování soudních spisů. Požadujeme: znalost práce s počítačem, rychlost psaní na počítači 200 úhozů za minutu, dobrá gramatika. Praxe u soudu výhodou. Nabízíme: možnost ...
Okresní soud v Kladně Kladno, Inzerováno včera

Vedoucí systémové kvality Hledáme zkušeného kvalitáře, který má zájem o vedoucí roli v jedné z předních firem. Na pozici Vedoucí systémové kvality
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit