Operátor/ka informačního centra, pokladník výdejny jízdenek

Pracovní místo ( Operátor/ka informačního centra, pokladník výdejny jízdenek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Operátor/ka informačního centra, pokladník výdejny jízdenek - vzdělání středoškolské i vyšší. Pracoviště: Český Krumlov. Dohoda o pracovní činnosti, nástup od 1.1.2018, prac. doba dvousměnná (mimo turistickou sezónu jednosměnný provoz). Odměna od 110,-- Kč/h hrubého. Vhodné i pro osoby zdravotně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

vedoucí prodejny KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO E-MAILEM Náplň práce: - obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování) - zodpovědnost za chod prodejny, pokladnu, inventurní činnost Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Kardašova Řečice, Inzerováno včera

JUNIOR ÚČETNÍ, Českokrumlovsko, až 30 000 Kč Hledáte uplatnění v účetnictví, ale nemáte dlouholetou praxi? Nevadí, právě dáváme šanci juniornějším kandidátům na pozici JUNIOR ÚČETNÍ, kteří mají zkušenosti s vedením účetnictví a umí komunikovat v AJ/NJ. Pokud splňuješ tyto požadavky, hledáme ...
Grafton Recruitment s.r.o. Velešín, Plný úvazek, Inzerováno včera

POKLADNÍ Náplň práce:komunikace se zákazníky, příjem hotovosti a platebních karet Nabízíme: osobní ohodnocení, stabilní příjem Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo pokladní pro lokalitu České Budějovice.
Relanta s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera