Fakturant/ka

Pracovní místo ( Fakturant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Z:1.11.2017. Místo výkonu práce Jerlochovice. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B. Zaměstnanecké výhody: stravné.
Volné místo fakturant/ka pro lokalitu Fulnek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

*PRACOVNÍCI PRO ZPRACOVÁNÍ MASA - KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ JEDNÁ SE O KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ DO 90 DNŮ. Osobní kontakt po tel. domluvě Ing. Sedlář tel.: 775 404 104 (v době Po-Pá 9:00-16:00 hod.). Požadavky: vhodný zdravotní stav, zručnost - práce s masem. Náplň práce: zpracování masa - porážka, bourárna. ...
TTT-NERES s.r.o. Kostelec na Hané, Inzerováno včera

Řidič B- ČR+EU Pracoviště Kroměříž - cesty v rámci ČR + Evropa - odvoz/dovoz zboží - vyučení, ŘP sk. B je podmínkou, podmínkou je praxe - zkrácený úvazek 20 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned - Své písemné nabídky se ...
MANOTRANS s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera

krejčí/švadlena Pracoviště Koryčany - šití svršků obuvi - ZŠ vzdělání, není nutná profesní znalost - možnost zapracování, manuální zručnost, svědomitost, pracovitost, ochota učit se novým věcem - úkolová mzda - od 120 Kč/hodinu - písemné žádosti se strukturovaným ...
Walk free s.r.o. Koryčany, Inzerováno včera