Pomocné práce v oblasti stavebních prací

Pracovní místo ( Pomocné práce v oblasti stavebních prací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Dětřichov n/B a okolí
bydliště nejlépe v Dětřichově n/B a blízkém okolí, hlásit se na tel. č. 734 498 699 - p. Gardoň.
Z : 1.11.2017
Volné místo pomocné práce v oblasti stavebních prací pro lokalitu Dětřichov nad Bystřicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

Pomocný operátor výroby Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 401, 561 02 Dolní Dobrouč Klíčové úkoly: - Pomocné manuální práce spojené s výrobou výživových doplňků - Vedení potřebné dokumentace Profil ideálního kandidáta: - Minimálně základní vzdělání - Dobrá fyzická ...
Contipro a.s. Dolní Dobrouč, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Dvořákova č.p. 1163, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Zkrácený úvazek 7 hodin/den Požadujeme: - znalost práce na PC - příjemné vystupování a chování Nabízíme: - stravenky, slevy při nákupu zboží, ...
V+J OBUV, s.r.o. Lanškroun, Inzerováno včera

MANIPULANT/KA PŘÍPRAVNY TKALCOVNY Místo výkonu práce: Orlice č.p. 105, 561 51 Letohrad Obsluha snovadel, přípravné práce ke snování, pracovní místo k zaučení. Příspěvek na stravování Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Volné místo manipulant/ka přípravny tkalcovny pro lokalitu ...
Dietfurt, s.r.o. Letohrad, Inzerováno včera