Pomocné práce v oblasti stavebních prací

Pracovní místo ( Pomocné práce v oblasti stavebních prací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Dětřichov n/B a okolí
bydliště nejlépe v Dětřichově n/B a blízkém okolí, hlásit se na tel. č. 734 498 699 - p. Gardoň.
Z : 1.11.2017
Volné místo pomocné práce v oblasti stavebních prací pro lokalitu Dětřichov nad Bystřicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

*ŠIČ/KA Osobní schůzka POUZE po telefonické domluvě paní Vařeková tel.: 724 577 428 (volat v době 9:00-12:00 hod.). Náplň práce: šití kožených a koženkových dílů. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Vhodný zdravotní stav. Nabízíme: příspěvek na dopravu, odměny za ...
Jaroslav Uhlíř, Konice, spol. s r.o. Horní Štěpánov, Inzerováno včera

Sýrař/ka Náplň práce: práce v mlékárně - sýrárně Požadavky: vzdělání v oboru kuchař, mlékař, sýrař nebo praxe při zpracování mléčných výrobků Nabízíme: odměny k uvedené mzdě; stravování Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Petr Graca: - ...
Farma Kozí Hrádek s.r.o. Hustopeče nad Bečvou, Inzerováno včera

Manikéři a pedikéři Pracoviště: Galerie Šantovka - suterén, Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Flexibilita a chuť pracovat s lidmi. Kontakt je možný POUZE e-mailem. Volné místo manikéři a pedikéři pro lokalitu Olomouc.
T & T HEYDAY s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera