Obchodník junior

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodník junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky PrintLine - top značky v oblasti alternativních náplní. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Naší ambicí je stát se TOP 3 v ČR v daném sortimentu. Do našeho kolektivu hledáme šikovné obchodníky, kteří hledají odrazový můstek. Pokud Tě baví povídat si s lidmi, jsi pracovitý, ambiciózní, máš rád technologie, rád si vyděláváš peníze, je to práce pro Tebe! Tvými klienty budou výhradně firmy, které naše řešení potřebují (firma, která netiskne asi ani neexistuje).

Náplň práce -
- akvizice nových zákazníků
- zpracování nabídek dle požadavků klienta
- zpracování a zápis přijatých objednávek
- reporting
- služební cesty

Požadujeme -
- středoškolské vzdělání
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- velkou chuť pracovat
- zodpovědnost
- cílevědomost
- týmový hráč
- tah na bránu

Nabízíme -
- bezlimitní prémie
- zázemí stabilní mladé české společnosti
- intenzivní zaškolení
- možnost osobního rozvoje a růstu
- individuální přístup
- 25 dní dovolené
- firemní akce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete životopis na ferusova@damedis.cz.
Volné místo obchodník junior pro lokalitu Brno.