PROGRAMÁTOR/-KA SVAŘOVACÍHO ROBOTA

  • Kotvrdovice

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/-KA SVAŘOVACÍHO ROBOTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
• programování robotů Motoman
• základní parametrizace a kalibrace robota
• uvedení do provozu a předání obsluze
• optimalizace procesu z pohledu kvality
• výroba dle technických výkresů a technologických postupů
• práce na sériových zakázkách
• spolupráce s ostatními pracovníky předchozích a navazujících procesů
Požadujeme
• znalost programování robotů
• svářečský průkaz nebo průkaz zaškoleného pracovníka na metodu 135 výhodou
• praxe jako programátor/-ka výhodou
• orientace v technických výkresech podmínkou
• manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
• schopnost aktivní práce v týmu
• ochota učit se novým věcem
• znalost práce na PC
• trestní bezúhonnost
Nabízíme
• zázemí velké stabilní společnosti
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• smlouva na dobu neurčitou
• závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
Volné místo programátor/-ka svařovacího robota pro lokalitu Kotvrdovice.