SEŘIZOVAČ JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Chcete se podílet na výrobě lékařských nástrojů a implantátů?
Máte technické myšlení a schopnost učit se nové věci?
Troufáte si na náročné požadavky kvality?
Chcete pracovat v perspektivní české firmě s dlouhodobou tradicí?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Hlavní náplň práce:
• seřizování a obsluha jednoúčelového CNC stroje
• výroba implantátů a komponentů
• samokontrola kvality
• spolupráce s technologem

Od úspěšného kandidáta očekáváme:
• orientace v technické dokumentaci a používání měřidel
• manuální zručnost
• chuť učit se novým věcem
• práce na 3 směny, nepřetržitý provoz

• vzdělání v oboru není podmínkou, zaučíme vás
• práce vhodná i pro ženy
Nabízíme:
• zázemí české výrobní prosperující firmy
• zajímavou a pestrou práci
• perspektivu dlouhodobého zaměstnání
• možnost růstu
• místo výkonu práce: Nové Město na Moravě

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na pers@medin.cz, popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 357.
www.medin.cz
Volné místo seřizovač jednoúčelových strojů pro lokalitu Nové Město na Moravě.