Asistent/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 20.000,- Kč + osobní ohodnocení. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h. Náplň práce: běžná administrativa patřící k asistentské pozici, zejména se budete podílet na celkovém chodu společnosti (komunikovat s vedoucími celé společnosti, podpora obchodního týmu, administrativní podpora vedoucího, správa provozních aktivit, příprava technických a administrativních podkladů). Požadujeme: praxe na obdobné pozici min. 2 roky, profesionální vystupování, samostatnost, flexibilita, pečlivost ve svěřených úkolech, aktivní a pozitivní přístup k vykonávané práci, výborná znalost práce na PC (MS Office), SŠ/VŠ vzdělání, komunikativní znalost NJ slovem i písmem. Nabízíme: zajimavá práce v nadnárodní společnosti, výborný kolektiv s týmovým duchem, možnost osobního růstu. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.
Volné místo asistent/ka pro lokalitu Cheb.