Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku

Prodavač-prodavačka - pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce je obsluha zákazníka za obslužným úsekem, doplňování zboží, úklid , po zapracování možnost práce i na pokladně.

Informace podá paní Kunešová Marie, vedoucí Terna, tel. 602 157 480, 388 310 090 , kunesova@jednotavimperk.cz, nebo paní Pořická Dagmar, personalistka, tel. 388 412 070, personalni@jednotavimperk.cz
Volné místo prodavač-prodavačka - pokladní pro lokalitu Prachatice.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač-prodavačka - pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku
Ulice: Husinecká 1190
Město: Prachatice
PSČ: 383 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Kunešová
E-mail: kunesova@jednotavimperk.cz
Telefon: +420 602 157 480

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku