Techona s.r.o.

Grafický a umělecký designer

Odeslat

Pracovní náplň
Adrese: Hl. m. Praha
Kontakt: Václav Provod, e-mail: jobs@techona.com
Požadavky: požadujeme znalosti a zkušenosti s grafickým designem a práce v týmu. Znalost počítačkové animace, FX a klasické animace, práce ve Photoshop/Ilustrator. Znalost Anglického jakyka, velkou výhodou. CV a kounikace se zaměstnavatelem musí probíhat v AJ
Volné místo grafický a umělecký designer pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Grafický a umělecký designer

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Techona s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Provod
E-mail: jobs@techona.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Techona s.r.o.