Michal Kulík

Fakturant, -ka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
Zpracování účetních dokladů - účtování agendy faktur, majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů. Správa obalového konta a související agenda, komplexní vedení agendy pro přepravu zboží. Celní deklarace, zpracování předepsaných podkladů pro celní řízení a zastupování při celním řízení. Příprava podkladů pro provádění bezhotovostních plateb. Spolupráce při závěrkových operacích, spolupráce při tvorbě ročních závěrek a auditů společnosti. Spolupráce při tvorbě účetních dokladů. V případě provádění zatupování společnosti před finančními institucemi. Zopdpovědnost za archivaci účetních dokladů, Praktické zkušenosti s ekonomickým systémem POHODA.

NUTNÝ TELEFONICKÝ nebo E-MAILOVÝ KONTAKT PŘEDEM!
Volné místo fakturant, -ka pro lokalitu Humpolec.

Požadavky
Angličtina Aktivní - výhodou, Němčina Aktivní - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Fakturant, -ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Michal Kulík
Ulice: V Cípku 1616
Město: Humpolec
PSČ: 396 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Kulík
E-mail: Michal Kulík
Telefon: +420 602 176 442

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Michal Kulík