Fakturant, -ka

Pracovní místo ( Fakturant, -ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
Zpracování účetních dokladů - účtování agendy faktur, majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů. Správa obalového konta a související agenda, komplexní vedení agendy pro přepravu zboží. Celní deklarace, zpracování předepsaných podkladů pro celní řízení a zastupování při ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

Montážní dělník elektronického zařízení Náplň práce: sestavování serverů, testování a kontrola, čištění a balení vyrobených jednotek. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, ochotu směnovat. Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou přímo s Foxconnem, 25 dní dovolené, závodní stravování od 6 Kč, ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

Pomocný pracovník pro rostlinnou a živočišnou výrobu - praxe není podmínkou, ale je vítána - dobrý vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost, nekonfliktní povaha. - schůzku předem telefonicky domluvit. Volné místo pomocný pracovník pro rostlinnou a živočišnou výrobu pro lokalitu Kunice.
HÁČEK spol. s r.o. Kunice, Inzerováno včera

Obsluha průmyslových robotů Místo pracoviště: - BOSAL ČR spol. s .r.o., Zápská 1857, Brandýs nad Labem Prvotní kontakt: - tel.: 736 480 049 - e-mail: z.stika@perso-mb.cz Zaměstnanecké výhody: - možnost ubytování, dovolená navíc, stravenky Volné místo obsluha průmyslových ...
PERSO - MB s.r.o. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Inzerováno včera