AGRO VYSOČINA BYSTRÉ akciová společnost

Mechanizace živočišné výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, možnost naturálií (brambory, obilí)
Volné místo mechanizace živočišné výroby pro lokalitu Bystré.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanizace živočišné výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: AGRO VYSOČINA BYSTRÉ akciová společnost
Ulice: Moravská 398
Město: Bystré
PSČ: 569 92

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vít Klodner
E-mail: Vít Klodner
Telefon: +420 605 349 472

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGRO VYSOČINA BYSTRÉ akciová společnost