Clever People s.r.o.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ PRO ENERGETIKU V PRAZE

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna.
Místo výkonu práce Praha

Popis práce:
- starost o nové a stávající klienty s produktem Innogy (bývalé RWE)
- spolupráce při hledání nejvýhodnějšího řešení pro zákazníky

Požadujeme:
- výborný verbální projev
- profesionální vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- chuť na sobě pracovat
- ŘP sk.B
- zkušenosti s obchodem - není podmínkou
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:
- fix plat + odměny
- přátelský tým
- odborná profesní školení
- neformální atmosféru na pracovišti

V případě zájmu zasílejte své CV na email cvpraha@cleverpeople.cz
Volné místo obchodní zástupce/zástupkyně pro energetiku v praze pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ PRO ENERGETIKU V PRAZE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Clever People s.r.o.
Ulice: Novákových 2380
Město: Praha
PSČ: 180 00

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Clever People s.r.o.