Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokladní a prodavačka v bufetu

Pracovní místo ( Pokladní a prodavačka v bufetu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Rádi pracujete s lidmi?? Jste komunikativní a máte zkušenosti s prodejem? Hledáme prodavačku do bufetu v areálu Klatovské nemocnice, pouze pro jednosměnný provoz.

Náplň práce: obsluha zákazníku při prodeji, práce s pokladnou, doplňování zboží, dodržování hygienických norem. Vyučení v oboru ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

POKLADNÍ PP na dobu neurčitou, praxe a zkušenosti vítány MZDA: smíšená dle plnění Volné místo pokladní pro lokalitu Horažďovice.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Horažďovice, Inzerováno před 2 dny

POKLADNÍ A PRODAVAČ/KA SECONDHELP KLATOVY POUZE PRO OZP POKLADNÍ A PRODAVAČ/KA SECONDHELP KLATOVY Popis práce: - Práce na 4 hodiny denně - Obsluha zákazníků - Manipulace s penězi - Zpracování oděvů - Práce ve stoje - Práce v úzkém kolektivu Kritéria a požadavky: - POUZE PRO OSOBY OZP - ...
MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. Klatovy, Inzerováno před 3 dny

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA Praxe a vyučení výhodou, bezúhonnost, pracovitost. možnost zkráceného úvazku, nástupní plat od 20000,- Kč při plném úvazku + prémie 1000 Kč. Informace přímo na prodejně nebo na telefonu 602 189 755. Volné místo pokladní - prodavač/ka pro lokalitu ...
NORMA, k.s. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit