terénní sociální pracovnice / pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( terénní sociální pracovnice / pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Terénní programy v Brně, Společnost Podané ruce o.p.s., přijmou nové kolegy či kolegyně na pozici terénní sociální pracovnice / pracovník

Požadujeme
věk minimálně 21 let
vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. (obory sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník - psycholog, adiktolog), případně započaté vzdělání
řidičský průkaz skupiny B
trestní bezúhonnost
motivaci pro práci s cílovou skupinou
dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v drogových či jiných sociálních službách výhodou
sociální práce s uživateli drog v rámci terénního programu, především s lidmi užívajícími injekčně. Odborné poradenství (sociální, zdravotní a trestněprávní oblast) založené na přístupu Harm Reduction, podpora motivace ke změně rizikového chování, zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, aktivní monitoring a vyhledávání potenciálních klientů služby v jejich přirozeném prostředí, práce v centru Brna i v okrajových částech města Brna, včetně okresu Brno-venkov.
Termín nástupu: 1. 1. 2018 (případně po dohodě později)
Místo výkonu práce: Brno
Nabízíme
zajímavou práci v mladém profesionálním kolektivu
předpokládanou mzdu 25.000 Kč hrubého na plný úvazek (40 hodin týdně)
zázemí zavedené neziskové organizace
možnost dalšího vzdělávání v oboru
Další informace
Zájemci zašlou do 21. 11. 2017 strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: stromsikova